Sms

Toplu Sms

Yurtdışı Toplu Sms

Yurtdışı toplu sms hizmetlerimiz ile müşterilerinize tek bir tuşa basarak, reklam, tanıtım, bilgilendirme, hatırlatma gibi faaliyetleriniz için yüz binlerce kısa mesaj göndererek ulaşmak ister miydiniz?

Cevabınız Evet ise, çözüm Live SMS’te !

Live SMS, sadakat ve memnuniyetin ön planda olduğu günümüzde, firmaların potansiyel müşterilerine yönelik olarak planladığı reklam, tanıtım, bilgilendirme, hatırlatma gibi faaliyetlerinde kullanabileceği, aynı zamanda sürekli ve sıcak bir bağ kurabileceği düşük maliyetli, etkin bir iletişim aracı olan Kısa Mesaj Servisini (SMS) üyeleri ile buluşturur.

İletişimde Yeni Trend , SMS

Etkin iletişim artık ne e-mail, ne broşür, ne mektup, ne de faks. Yeni hayat biçimi sürekli seyahat halinde çalışmayı gerektiriyor. Bilgiye ulaşmak çok değerli. Bu nedenlerle de geleneksel iletişim yöntemlerinden çok daha etkili bir medya sunuyoruz: SMS!
Postadan ekonomik ve e-mailden çok daha etkili olan SMS, düşük maliyeti ile hitap ettiğiniz kitleye/müşterilerinize her zaman yanlarında olan cep telefonları sayesinde kolayca ulaşmanızı sağlar. Operasyonel giderler düşer, verimlilik, satışlar ve müşteri memnuniyeti artar, bilgi alış-verişi daha sağlıklı olur.

  • Toplu SMS sistemi ile dakikalar içinde, tek tuşa basarak yüzbinlerce SMS göndermek mümkündür. Sistemimiz Excel ile entegre çalışarak müşteri portföyünüzü saniyeler içinde aktarabilmektedir.
  • Toplu SMS sistemi basittir, gönderilecek metin ve alıcı cep telefonu numaralarının doğru ve belirtilen şekilde düzenlenmesi ile hata riski sıfırlanır.
  • Live SMS’de Orginator (Görünen İsmi) istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Ayrıca Online olarak dünyanın heryerinden SMS detaylarınıza ulaşabilir, SMS gönderimi yapabilirsiniz.
  • Sistemimizin arşiv menüsü ile gönderimden hemen sonra gönderim sonuçlarını BAŞARILI – BAŞARISIZ – BEKLEMEDE şeklinde görebilirsiniz.
  • Telefon Defteri sistemimiz ile size özel sayısız gruplama yapabilir ve dilerseniz sadece tek bir gruba SMS gönderebilirsiniz. Telefon Defterine kayıtlı müşterilerinizi de, eğer varsa, Yaş – Cinsiyet – Adres – Gelir Durumu gibi kriterlere göre kolayca ayırabilirsiniz.
  • Zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Ücretlendirme sadece cep telefonu abonesine ulaşan Kısa Mesajlar baz alınarak yapılır. Çeşitli sebeblerden dolayı iletilemeyen SMS’ler için müşterilerimiz hergangi bir ücret ödemez.

  • Müşterilere yeni ürün veya hizmet duyurularının yapılması
  • Saha ekiplerine günlük bildirimlerin, duyuruların yapılması, anlık iletiler ile ekiplerin yönlendirilmesi
  • Her türlü organizasyon, toplantı ve benzeri amaçlı programlar için tarih ve saat bilgilerinin iletilmesi
  • Perakende operasyonlarında gün sonu bilgilerinin yönetim ekiplerine iletilmesi
  • İndirim, promosyon ve özel uygulama bildirimlerinin yapılması
  • Doğum günü ve diğer özel gün (bayram, yılbaşı, kandil…) kutlamaları
  • Tüm Yurtiçi ve Yurtdışı cep telefonu abonelerine Kısa Mesaj (SMS) gönderebilirsiniz
  • Her gönderimden önce dilediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz SMS Başlığı ile, müşterileriniz 3246 – 9245 gibi sizden geldiği hemen anlaşılmayacak numaralar yerine sizin belirleyeceğiniz ismi görürler.
  • Telefon defterinize kayıtlı müşterilerinizin doğum günü vb. özel günler kayıtlı ise, o tarihte bu kişilere veya size kutlama / hatırlatma mesajları gönderilebilir.

  Gönderen: Live SMS

  Firmanızın ismi ile müşterilerinize, ürün ve hizmetlerinizi Toplu Sms Yoluyla iletebilirsiniz.
  Live SMS | www.livesms.eu

  Gönderen: Yılmaz Ailesi

  Kandilinizi Kutlar, Hayırlara vesile olmasını dilerim. Mustafa Yılmaz GSM : 324xx xx xx xx

  Gönderen: Gold Bijuteri

  Yeni Gelen Tüm takı ürünlerimizde %25 indirim başladı.Sakın Kaçırmayın.

  Gönderen: Belçika Cenaze Dernegi

  Yeni dönem Haç Kayıtlarımız basladı.Ayrıca Cenaze dernek yıllık ödemeleri 24 mayıs’a kadar uzatılmıştır.

  Müşteri, Live SMS Yönetim Panelinden kendisine verilen
  kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak SMS gönderimine başlayabilir

  Kullanım Oranları
  top