Flash SMS

Flash SMS Hizmeti Nedir?

Flash SMS özelliği en hızlı SMS gönderim özelliklerinden bir tanesidir. Toplu SMS özelliklerini taşımasının yanı sıra hedef kitlenizin kullandığı cep telefonlarının gelen kutusuna değil, direkt olarak ekrandan okunmasını sağlayan bir sms sistemidir. Bu sms sistemi sayesinde çok kolay ve hızlı bir şekilde sms gönderim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Toplantı, duyuru, son ödeme tarihleri, bakiye ödemeleri, promosyon duyuruları… vs ve daha birçok alanda mesajlarınızı hızlı bir şekilde Hedef kitlenize ulaştırırsınız.

Özellikleri Nelerdir?

Temel olarak “Toplu SMS Sistemi” özelliklerini taşıyan “Flash SMS Sistemi ” çok hızlı ve güvenli bir sistemdir. Maliyeti düşük, kullanımı kolay sistemlerin başında gelir. “ Toplu Mesaj Sistemi ” ’nin aksine Mesaj gelen kutusuna değil kullanıcının cep telefonunun ana ekranında  direkt olarak gösterilir. Bu sayede kullanıcının dikkatinden kaçma olasılığı yoktur.

Avantajları Nelerdir?

Hızlı ve Kolay İletişim

“Flash SMS Sistemi“ ile mesajlarınızı en hızlı ve kolay biçimde gönderebilir ve Hedef kitlenizle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Toplantı, duyuru, son ödeme tarihleri, bakiye ödemeleri, promosyon duyuruları… vs ve daha birçok alanda mesajlarınızı hızlı bir şekilde Hedef kitlenize ulaştırırsınız.

Direkt Gösterim

“Flash SMS Sistemi“ ,le yapacağınız mesaj gönderimleri Hedef kitlenizin cep telefonlarının gelen kutusunda değil direkt olarak ana ekranında görüntülenmektedir. Bu sayede Hedef kitlenizin  dikkatinden kaçması engellenmiş ve hedef kitlenizin ilgisinin çekilmesi sağlanmıştır.

Hızlı ve Kolay İletişim

“Toplu SMS Sistemi“ özelliklerini taşıyan “ Flash SMS ” Sistemi  ile önceden hazırladığınız kişi listelerine ya da bizlerden alacağınız kişi listelerine gönderim yapmanız birkaç tık kadar kolaydır. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak en ızlı ve kolay biçimde istediğiniz kesime hitp etmenizi sağlar.

Müşteriye Özel Olduğunu Hissettirin

“Toplu SMS Sistemi“ özelliklerini taşıyan “ Flash SMS ” Sistemi  ile  Diğer medya kanalları tarafından gönderilen sms yağmuru arasında boğulan Hedef Kitlenize, İsime özel gönderim yaparak, sizin için değerli ve özel olduklarını hissettirebilirsiniz..

Raporlarınızı Alın İstatistiklerinize Bakın

“Toplu SMS Sistemi“ özelliklerini taşıyan “ Flash SMS ” Sistemi  ile  gönderdiğiniz SMS lerin gönderim sonrası raporlarını alarak iletilen ve iletilmeyen kişilerin istatistiklerini inceleyerek en iyi gönderim şartlarıızı saptayabilir ve en başarılı gönderim listelerinizi düzenleyebilirsiniz.

Ekonomik Sistem

“Toplu SMS Sistemi“ özelliklerini taşıyan “ Flash SMS ” Sistemleri ekonomikliğiyle tüm kurumsal şirketlere kendisini sevdirmiş bir sistemdir. Çok çok düşük maliyetlerle yüksek sayıda  gönderim yapabilmenize olanak sağlar. Üstelik diğer reklam ve tanıtım mecralarının aksine çok cüzi rakamlar karşılığında çok daha verimli şekilde kendi tanıtımınızı ve reklamınızı yapabilirsiniz.

top

Comments are closed.