Concat SMS (Birleştirilmiş Mesaj)

Concat SMS (Concatenated – Birleştirilmiş Mesaj)Nedir?

“Concat SMS Hizmeti” Kısaca Birleştirilmiş Mesaj anlamına gelmektedir. Normalde kullanılan mesaj sistemleri bilindiği üzere 160 yazı karakterine kadar destek vermektedir. Yani 160 karakteri aşan text içeriklerinde mesajınızın geriye kalanı ikinci bir mesaj olarak değerlendirilmektedir. Bu karakter sınırlaması kimi kullanıcılar ve kurumsal müşteriler için çeşitli problemler ortaya çıkarmıştır. Bu problemleri ortadan kaldırabilmek için geliştirieln “ Concat SMS Hizmeti ” yani “ Birleştirilmiş SMS Hizmeti ” 3 mesaj yani 459 karakter sınırındaki mesaj hizmeti anlamına gelmektedir. Bu hizmet sayesinde 160 karakter sınırlamasını aşan mesajlarınızı rahatlıkla hazırlayabilir be yine “ Toplu SMS Hizmeti ”nde olduğu gibi hızlı ve kolay bir biçimde hedef kitlenize çoklu gönderim yapabilirsiniz.

Özellikleri Nelerdir?

Toplu SMS özelliklerinin tümünü kapsayan özelliklere sahip olan “ Concat SMS Hizmeti ” mevcut özelliklerin yanı sıra daha uzun karakter sayısı içeren mesajlarınızı yazmanıza olanak verir.

Avantajları Nelerdir?


Daha Uzun Mesaj Kapasitesi

“Concat SMS Hizmeti” sayesinde 160 karakterden daha uzun mesajlar yazabilmeniz mümkün hale getirilmiştir. “Concat SMS Hizmeti ” 459 karakter desteğine sahip     “Birleştirilmiş SMS Hizmeti ”dir. Böylece hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajınızı daha açık ve net bir biçimde ifade etmenizi sağlar.

Hızlı ve Kolay İletişim

“Concat SMS Hizmeti”  ile önceden hazırladığınız kişi listelerine ya da bizlerden alacağınız kişi listelerine gönderim yapmanız birkaç tık kadar kolaydır. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak en ızlı ve kolay biçimde istediğiniz kesime hitp etmenizi sağlar.

Her An Ulaşılabilirlik

Günlük hayat koşuşturmacalar ile doludur ve hedef kitlenizde bulunan insanlar gün boyunca yer değiştirir durular. Fakat yanlarından ayırmadıkları tek şey cep telefonlarıdır. “Concat SMS Hizmeti” ile mesajlarınızı istediğiniz zaman istediğiniz kitleye ulaştırabilirsiniz.

Hedef Kitleyle Doğrudan İletişim

Bu özellik sayesinde belirlediğiniz özelliklere sahip kitlelere doğrudan  ulaşabilirsiniz. Örneğin sadece iş adamlarına mı ulaşmak istiyorsunuz? Toplu SMS sistemi kullanırsanız bu işleminizi gerçekleştirmeniz birkaç tık ile mümkündür.

Müşteriye Özel Olduğunu Hissettirin

Diğer medya kanalları tarafından gönderilen sms yağmuru arasında boğuan Hedef Kitlenize, İsime özel gönderim yaparak, sizin için değerli ve özel olduklarını hissettirebilirsiniz..

Raporlarınızı Alın İstatistiklerinize Bakın

Toplu SMS sistemi ile aynı özelliklere sahip “Concat SMS Hizmeti” gönderdiğiniz SMS lerin gönderim sonrası raporlarını alarak iletilen ve iletilmeyen kişilerin istatistiklerini inceleyerek en iyi gönderim şartlarıızı saptayabilir ve en başarılı gönderim listelerinizi düzenleyebilirsiniz.

Ekonomik Sistem

Toplu SMS sistemleri ekonomikliğiyle tüm kurumsal şirketlere kendisini sevdirmiş bir sistemdir. Çok çok düşük maliyetlerle yüksek sayıda  gönderim yapabilmenize olanak sağlar. Üstelik diğer reklam ve tanıtım mecralarının aksine çok cüzi rakamlar karşılığında çok daha verimli şekilde kendi tanıtımınızı ve reklamınızı yapabilirsiniz.

top

Comments are closed.